Kde zohnať fretku?

Fretka na dievčenskom ramene

Takmer každý chovateľ vo svojich začiatkoch už riešil dilemu kde zohnať svojho domáceho miláčika. V minulosti pripadali do úvahy najmä kamenné obchody so zvieratami – chovprodukty, alebo chovateľské burzy na ktorých sa stretávali chovatelia rôznych druhov zvierat. Až s rozvojom informačných technológií umožnila súčasná doba spájať chovateľov prostredníctvom internetu.

Na internete je dnes množstvo špecializovaných webových lokalít s ponukou zvierat rôznych druhov. Chovatelia tu ponúkajú svojich odchovancov priamo potencionálnym záujemcom a nemusia kvôli tomu nikam chodiť, nádejný kupujúci ich sám kontaktuje. Hoci je webových stránok tohto typu nepreberné množstvo, iba zopár je vďaka vysokej návštevnosti skutočne účinných. Medzi najefektívnejšie webové miesta patrí aj inzercia zvierat na www.zooburza.eu.

ZooBurza.eu je bezplatná inzercia, špecializovaná nielen na zvieratá, ale aj rastliny, chovateľské potreby, straty a nálezy zvierat, či so zvieratami súvisiace služby. Okrem fretiek sa tu dajú nájsť inzeráty v kategóriách psy, mačky, kone, vtáky, hlodavce, plazy, ryby, hospodárske zvieratá a bezstavovce. K pridaniu inzerátu nie je nutná ani registrácia, avšak ak sa ju rozhodnete absolvovať, získate administrátorský prístup ku všetkým svojim inzerátom. Po registrácii máte možnosť zapájať sa do diskusie na chovateľskom fóre, ktoré je súčasťou portálu. Na tomto mieste si môžu návštevníci vymieňať svoje poznatky a rady.

Ak hľadáte domáce zvieratko a nemusí to byť iba fretka, ZooBurza.eu je pre vás to pravé miesto.

Fotografia: © BigStockPhoto.com

Ohodnotiť článok
[Spolu: 11 Priemer: 2.7]
Posledné komentáre
  1. andrej

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *